Medžio vata
Aplinkai draugiškos statybinės medžiagos iš atsinaujinančių žaliavų
Atliekame namų apšiltinimo darbus STEICO medžiagomis
Privalumai
STEICO produktai lengvai apdirbami, nedirgina odos, atsparūs senėjimui. Visi produktai yra sertifikuoti, sveiki ir draugiški aplinkai.

STEICO produktai – sveikesniam gyvenimui!


                       Apsauga nuo šalčio žiemą
STEICO produktai pranašesni už tradicines statybines medžiagas savo izoliacinėmis savybėmis. Užtikrina veiksmingą apsaugą nuo šalčio žiemą. STEICO gaminiai pasižymi ne tik žemu šilumos laidumu, bet ir galimybe sukaupti daug šilumos. Jos visą dieną kaupia šilumos energiją ir perduoda šilumą į patalpas tik maždaug po 12 val., kai lauke yra šalčiau (fazinis postūmis).
 

                            
Apsauga nuo karščio vasarą
Pagrindinis vasarinės izoliacijos tikslas yra mažinti šilumos skverbimąsi į pastato konstrukciją. Medžio vatos šilumos akumuliavimo savybės 2 kartus pranašesnės už akmens vatą, ir net 3 kartus už polistirolio ar stiklo vatos apšilitinimo sprendimus (medžio vata - 2000 J, akmens vata - 900 J, stiklas - 600 J).  Dėl to namuose yra sukuriamas geras mikroklimatas.
 

 
Apsauga nuo triukšmo
STEICO gaminiai yra ir triukšmo izoliatoriai, puikiai slopina garsus. Mūsų namuose yra tyliau ir jaukiau.

 

 
Geros difuzinės savybės
STEICO izoliacinės medžiagos sukuria veiksmingą apsaugą, nepriklausimai nuo oro sąlygų. Susidaręs garų perteklius yra pašalinamas. Dėl šios priežasties, nesikaupia pelėsis, išvengiame nuostolių pastato konstrukcijose.
 

 
Taupo energiją
Su kokybiškais STEICO produktais galite ženkliai sumažinti energijos suvartojimą. STEICO siūlo platų izoliacinių medžiagų asortimentą stogo, grindų, sienų ir fasadų sistemoms.

 

 
Sertifikuoti, aplinkai draugiški produktai
Visi STEICO produktai yra sertifikuoti. Visos izoliacinės medžiagos turi ženklą Natureplus®. Tai Europos kokybės ženklas, rodantis, kad statybinė medžiaga yra sveika ir draugiška aplinkai.

 
Ženkliai pranašesnis pasirinkimas
STEICO neabejotinai pranašesnis pasirinkimas jūsų sveikiems namams: apsauga nuo karščio ir šalčio, puiki garso izoliacija, nealergizuoja, malonus mikroklimatas bei tinkamas oro drėgnumo balansas namuose.

Nature Plus, CE, ISO 9001:2000
Taikos pr. 139A, Kaunas LT-51131
Telefonas +370 699 96861
+370 605 02747
El. paštas info@medziovata.lt

Atliekame namų apšiltinimo darbus STEICO medžiagomis
stogai
Stogai
Produktų linija stogams. Sužinokite daugiau
perdangos
Perdangos
Produktai perdangoms. Sužinokite daugiau
sienos
Sienos
Produktų linija sienoms. Sužinokite daugiau
grindys
Grindys
Produktų linija grindims. Sužinokite daugiau